Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
dop choelry byla trudna STRASZNIE nie na ten poziom jaki mamy w szkolach. a ten filmik? co to ma byc?! JAKIES KUJONY same ... moze byscie sie udali do OGOLNIAKÓW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże kto układał odpowiedzi, które są opublikowane na stronie?!?!?! ;o to woła o pomstę do nieba! SUMA KWADRATÓW TO NIE TO SAMO CO KWADRAT SUMY!! np. 1 do kwadratu + 2 do kwadratu = 5, z kolei (1+2)do kwadratu to 9! jest różnica! poza tym warianty odpowiedzi były wymieszane więc nic wam nie da "Odpowiedź B" bez arkusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie zdałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy znaleźć arkusz który miało się na maturze. nic trudnego. zrobiłam to w zaledwie kilkanaście sekund. trzeba tylko potrafić szukać. przestańcie przeżywać było minęło, i nic już nie zmienicie, chyba, że za rok. a teraz przestańcie już jęczeć jak to strasznie było i zacznijcie przygotowywać się na jutrzejszą maturę z języka obcego. nie jestem kujonem. mogę nie zdać matury z matematyki bo sprawdzałam wyniki, ale nie użalam się nad sobą i wy też przestańcie, bo to jest po prostu żałosne. pozdrawiam i powodzenia ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura była bardzo podobna do tej w zeszłym roku...podobne zadania jedynie zmienione dane....POZA TYM TEGOROCZNI MIELI WIĘCEJ CZASU NA PRZYGOTOWANIE!!!WEDŁUG MNIE BYŁA ŁATWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Witam wszystkich Mam pytanie co do grup. Zapisałam sobie moje odpowiedzi z zadań zamkniętych niestety arkusz opublikowany na stronie cke ma inną grupę niż moja. Większości odpowiedzi byłam pewna (6 niepewnych/strzałów- wiekszosc z pierwszej strony) Czy ktoś zaznaczył takie odp jak moje? Chodzi mi o to, że z tego stresu już nie pamiętam większości odp jakie zaznaczyłam (kiedy patrze na arkusz na stronie cke wszystko mi sie miesza) a nie mam siły obliczać tego znowu. Będzie to dla mnie bardzo pomocne jak już dadzą oficjalne wyniki Pomoże ktoś? 1a, 2d, 3d, 4a, 5b. 6b, 7a, 8a, 9c, 10b, 11c, 12a, 13c, 14a, 15a, 16c, 17c, 18a, 19d, 20b, 21d, 22b, 23b Dzięki z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w zadaniu 26 może być odpwoiedz: <-2,0>i<0,2> ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** co za kraj. Zamiast ulatwiac zycie to nam je rujnuja i utrudniaja. Jebańce.A Ci co mowia ze byla banalna to ajkies je***e kujony ktorych ojciec jezdzi porsche a matka bmw i codziennie ku*** 3h korkow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użalajcie się nad sobą ! Płaczcie ! I idzicie się zajebać. Ja raczej zdałem. Ale jakbym nie zdał to nie wiem co bym zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieto ratujesz mi zycie,juz myslalam ze mam wszystko zle tzn zle poprzenosialam odp na arkusz ale wiekszosc odp mam tak jak ty,i tylko niektore strzelalam 1a 2d 3d 4b 5b 6d 7a 8a 9d 10b 11c 12a 13c 14d 15a 16d 17c 18a 19b 20a 21d 22c 23b 24.< 1/3 ,3> 26.zw <-2,3> b.<-2,2> 28.4 30.16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poceiszające dialogi tu lecą ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którym nauczyciele ocenili wiedzę i umiejętności matematyczne na dobry lub b.dobry myślę że poradzili sobie i dla nich matura nie była trudna ale nie zapominajcie ze nie każdy jest dobry z matmy dla tych wybitnych jest poziom rozszerzony wiec nie negujcie tych którym wcale tak dobrze nie poszło. Matematykę maj 2011 oceniam za trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej były dwie grupy, które mogły się różnić ustawieniem odpowiedzi albo danymi. Więc jak ktoś nie sprawdził i spisywał to może mieć pecha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez w zadaniu 26 napisalam że funkcja malejaca (-2;0) i (o;2)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jest podany tylko jeden arkusz??!! przecież było ich co najmniej dwa lub 3 i każdy inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacha napisał:
ja tez w zadaniu 26 napisalam że funkcja malejaca (-2;0) i (o;2)
i ja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele albo ja mam złe odpowiedzi w większości albo jest więcej niż 2 grupy... masakra ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi w 27 wyszło x= -19 i y=27 eH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo trudna!! przegieliscie z tymi maturami w tym roku... z polskiego test porazka jakas malo odwloania do tekstu... a wypracowania? dwa wiersze ktroe nie byly omawiane na lekcji...rzadko sie zdarza ze sa wiersze ktroych sie nie omiawia ale zeby az 2... i badz madry i teraz sobie to porownaj. Z granicy jeszcze ujdzie chociaz do najlatwiejszych nie nalezal. co do maty to dowalili. bardzo trudne na abc trzeba bylo tyle siedziec zeby to rozwiazac wiecej niz na otwartych... na co komu w zyciu sie przyda zadanie a+b=1 itd... Bardzo boje sie isc teraz na angielski bo po tych dwoch co dali obawiam sie tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...